September 6, 2023
ONSITE
Europe/Prague timezone

Anotace

Kurz HiL testing with VTSystem je určený pro budoucí vývojáře, testery a uživatele prostředí CANoe rozšířené o nástroje pro Hardware in the Loop testování. Nástroje pro HiL testování rozšiřují prostředí CANoe o rozhraní pro komunikační sběrnice, napájecí zdroje a jejich nastavení, analogové a digitální vstupy a výstupy nastavitelné v prostředí CANoe.

Tento kurz poskytuje seznámení s možnostmi CANoe po rozšíření o hardware VTSystem. Veškerá rozhraní ECU jako napájení, komunikační sběrnice, analogové a digitální vstupy a výstupy mohou být obsluhována pomocí VTsystem modulů ovládaných v prostředí CANoe.

Cíle kurzu

  • HiL testováním
  • Možnostmi využití VT System hardwaru
  • Nastavením VTSystem hardwaru
  • Stimulací elektronických signálů
  • Měřením elektronických signálů

Úroveň

začátečníci

Jazyk

Čeština

Požadavky

CANoe basic training.

Lektoři

Tomáš Mrověc, Ph.D., Petr Krupa

Tomáš Mrověc, Ph.D. – zkušený lektor, vědec a pedagog s 8 letou zkušeností s vyučováním na univerzitě. Získal titul Ph.D. v oblasti automobilové elektroniky na VŠB - Technické univerzitě Ostrava. V rámci výzkumu se specializuje na simulování, modelování a testování automobilových elektronických systémů a vývoji embeded software pro aplikace v automobilovém průmyslu. Podílí se na mnoha komerčních projektech vývoje embeded softwaru pro automobilové aplikace (ADAS, HiL testovací systémy, vývoj simulačních modelů a další). V rámci výuky má na starosti předměty (jako je Modelování a simulace automobilových systémů nebo Měření a testování automobilových systémů), které jsou součástí studijního programu Automobilové elektronické systémy na Fakultě elektrotechniky a informatiky VŠB – Technické univerzity Ostrava.

Petr Krupa – lektor, výzkumný pracovník a interní doktorand na VŠB – Technické univerzitě Ostrava. V rámci výzkumu se zaměřuje na simulaci a testování elektronických systémů v automobilovém průmyslu. Vyučuje odborné předměty (jako jsou praktická cvičení předmětů Modelování a simulace  automobilových systémů a Měření a testování automobilových systémů) programu Automobilové elektronické systémy na VŠB – Technické univerzitě Ostrava, Fakultě elektrotechniky a informatiky.

Cena

Cena v plné výši za 1 účastníka: 10 000 CZK

Dotovaná cena: 1 500 CZK

Informace o slevě a storno podmínky

 

Registrace

 

Starts
Ends
Europe/Prague
ONSITE
CPI TL3, místnost TL 118
Go to map
Registration
Registration for this event is currently open.