August 20, 2024
ONSITE
Europe/Prague timezone

Anotace

Kurz CANoe basic training je určen pro budoucí vývojáře, testery a uživatele prostředí CANoe v automotive se zaměřením na simulaci automobilových sběrnic. Prostředí CANoe podporuje tvorbu vlastních algoritmů virtuálních ECU a jejich simulaci, nebo analýzu dat na sběrnicích CAN, LIN, Ethernet i FlexRay.

Kurz poskytuje ucelený přehled o CANoe jako otevřeném prostředí pro simulaci a analýzu komunikačních sběrnic, se zaměřením na CAN-bus, v automobilovém průmyslu.

Cíle kurzu

  • Pochopení základů simulací pro analýzu a modelování komunikačních sběrnic
  • Nastavení prostředí CANoe pro sběrnici CAN-bus
  • Nástroje pro měření a analýzu dat sběrnice CAN-bus
  • Vytvoření a nastavení databáze CAN-bus
  • Simulace sběrnice a jednotlivých řídicích jednotek
  • Návrh a úprava vlastních ovládacích panelů
  • Analýza zaznamenaných dat

Úroveň

začátečníci

Jazyk

Čeština

Požadavky

Pro tento kurz nejsou požadavky specifikovány. Kurz se zaměřuje na základy práce v prostředí CANoe (zkušenost s prací v CANoe je výhodou).

Lektoři

Tomáš Mrověc, Ph.D., Petr Krupa

Tomáš Mrověc, Ph.D. – zkušený lektor, vědec a pedagog s 8 letou zkušeností s vyučováním na univerzitě. Získal titul Ph.D. v oblasti automobilové elektroniky na VŠB - Technické univerzitě Ostrava. V rámci výzkumu se specializuje na simulování, modelování a testování automobilových elektronických systémů a vývoji embeded software pro aplikace v automobilovém průmyslu. Podílí se na mnoha komerčních projektech vývoje embeded softwaru pro automobilové aplikace (ADAS, HiL testovací systémy, vývoj simulačních modelů a další). V rámci výuky má na starosti předměty (jako je Modelování a simulace automobilových systémů nebo Měření a testování automobilových systémů), které jsou součástí studijního programu Automobilové elektronické systémy na Fakultě elektrotechniky a informatiky VŠB – Technické univerzity Ostrava.

Petr Krupa – lektor, výzkumný pracovník a interní doktorand na VŠB – Technické univerzitě Ostrava. V rámci výzkumu se zaměřuje na simulaci a testování elektronických systémů v automobilovém průmyslu. Vyučuje odborné předměty (jako jsou praktická cvičení předmětů Modelování a simulace  automobilových systémů a Měření a testování automobilových systémů) programu Automobilové elektronické systémy na VŠB – Technické univerzitě Ostrava, Fakultě elektrotechniky a informatiky.

Cena školení

0,- Kč pro účastníky z veřejných organizací

1500,- Kč pro účastníky z firem do 499 zaměstnanců*

5 746,-  pro účastníky z firem od 500 do 2 999 zaměstnanců*

Plná cena: 10 000,- Kč pro firmy s 3 000 a více zaměstnanci

Ve všech případech se hradí DPH 21% z plné ceny školení, tj. 2 100,- Kč. 

Velikost podniku je při poskytnutí nižší než plné ceny dokládána Čestným prohlášením podniku (dle vzorového dokumentu).

 

*dle definice „jednoho podniku“

Informace o podpoře a storno podmínky

Čestné prohlášení podniku

 

Registrace

 

Starts
Ends
Europe/Prague
ONSITE
CPI TL3, místnost TL 118
Go to map
Registration
Registration for this event is currently open.