February 8, 2024
ONSITE
Europe/Prague timezone

Anotace

Kurz je určen pro vývojáře, testery a zkušební inženýry. Prostředí CANoe umožňuje vytvoření a implementaci vlastních modulů pro automatizované testování. Jedná se o úvodní školení k implementaci testovacích modulů v prostředí CANoe. V kurzu se také naučíte vytvořit vlastní testovací skripty v programovacím jazyce CAPL.

Cíle kurzu

Účastníci se v průběhu školení naučí:

  • Rozumět CAPL syntaxi v testovacích modulech
  • Strukturu a psaní skriptu
  • Spouštět testování v CANoe prostředí
  • Tipy na programování testovacích skriptů v CAPL
  • Vytvářet protokol s výsledky testů
  • Zobrazit protokol v prostředí Test Report Viewer

Úroveň

středně pokročilí

Jazyk

Čeština

Požadavky

CANoe basic training & CAPL programming, nebo základní povědomí v této oblasti.

Lektoři

Tomáš Mrověc, Ph.D., Petr Krupa

Tomáš Mrověc, Ph.D. – zkušený lektor, vědec a pedagog s 8 letou zkušeností s vyučováním na univerzitě. Získal titul Ph.D. v oblasti automobilové elektroniky na VŠB - Technické univerzitě Ostrava. V rámci výzkumu se specializuje na simulování, modelování a testování automobilových elektronických systémů a vývoji embeded software pro aplikace v automobilovém průmyslu. Podílí se na mnoha komerčních projektech vývoje embeded softwaru pro automobilové aplikace (ADAS, HiL testovací systémy, vývoj simulačních modelů a další). V rámci výuky má na starosti předměty (jako je Modelování a simulace automobilových systémů nebo Měření a testování automobilových systémů), které jsou součástí studijního programu Automobilové elektronické systémy na Fakultě elektrotechniky a informatiky VŠB – Technické univerzity Ostrava.

Petr Krupa – lektor, výzkumný pracovník a interní doktorand na VŠB – Technické univerzitě Ostrava. V rámci výzkumu se zaměřuje na simulaci a testování elektronických systémů v automobilovém průmyslu. Vyučuje odborné předměty (jako jsou praktická cvičení předmětů Modelování a simulace  automobilových systémů a Měření a testování automobilových systémů) programu Automobilové elektronické systémy na VŠB – Technické univerzitě Ostrava, Fakultě elektrotechniky a informatiky.

Cena

Cena v plné výši za 1 účastníka: 10 000 CZK

Dotovaná cena: 1 500 CZK

Informace o slevě a storno podmínky

 

Registrace

 

Starts
Ends
Europe/Prague
ONSITE
CPI TL3, místnost TL 118
Go to map