February 22, 2024
ONSITE
Europe/Prague timezone

Anotace

Připojte se k našemu praktickému kurzu 3D skenování a ponořte se do světa aditivních technologií. V průběhu kurzu se seznámíte s přesnými optickými 3D skenery, naučíte se základy optické metrologie a získáte praktické dovednosti v práci s naskenovanými daty. Kurz nabízí unikátní příležitost porozumět spojení 3D skenování a 3D tisku ve výrobním procesu a je ideální pro každého, kdo chce objevit výhody této technologie.

Přínos kurzu

Účastníci se naučí praktickému skenování pomocí 3D optických skenerů, základním inspekcím naskenovaných dat a získají přístup k inspekčnímu softwaru. Prezentace a praktické ukázky nabídnou cenné poznatky o integraci 3D skenování a 3D tisku do vašich projektů.

Úroveň

základní

Jazyk

čeština

Požadavky

žádné

Lektoři

Ing. Robert Navrátil je uznávaný odborník v oblasti 3D skenování a metrologie. S více než 20 lety profesních zkušeností v oboru, Robert přináší hluboké znalosti a praktické dovednosti, které jsou neocenitelné pro každého, kdo se chce se seznámit a nebo prohloubit své znalosti technologie 3D skenování. Robert pracuje jako manažer 3D skenování v 3Dees Industries s.r.o., kde se specializuje na technologie Hands-on Metrology společnosti ZEISS. Pracoval také jako vedoucí technické podpory v MCAE Systems s.r.o. a expertní školení a implementaci projektů automatizovaného skenování. www.linkedin.com/in/robert-navratil

 

Ing. Petra Haladej je manažerkou ostravského aplikačního centra aditivní výroby Paarts Additive, které slouží jako prezentační pracoviště pro integraci průmyslových technologií 3D tisku do výrobních procesů. Petra má zkušenosti s aplikacemi aditivních technologií v moravskoslezských firmách. 

Cena

Cena v plné výši za 1 účastníka: 10 000 CZK

Dotovaná cena: 1 500 CZK

Informace o slevě a storno podmínky

 

Registrace

 

Starts
Ends
Europe/Prague
ONSITE
IT4Innovations, 207
Go to map
Surveys
There is an open survey.